طراحی سایت

تولید محتوا

تولید محتوا چیست؟

محتوا یکی از مهمترین عواملی است که یک مخاطب بواسطه جذابیت و تعاملی بودن آن میتواند به هر برندی اعتماد، و یا اینکه اقدام به خرید یک محصول یا تهیه یک سرویس از یک وب‌سایت کند. تولید محتوا یعنی ایجاد یک مقاله، طراحی یک تصویر، ساخت یک ویدیوی بازاریابی شده و یا هر خوراک دیگری که در عین جذابیت بتواند از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد.

Untitled-1-18
فرآیند تولید محتوا شامل مراحل بسیار زیادی مانند تحقیق و پژوهش، بررسی بازار، تعیین جذابیت موضوع و مسائل بیشمار دیگری میشود. محتوای وب به عنوان یک متخصص در امر بازاریابی و تولید محتوا تلاش میکند تا در طول تمامی این مراحل محتوایی تعاملی و سازنده برای مخاطبان خود ایجاد کند.
حتما میپرسید که خب حالا تولید محتوا به چه دردی میخوره؟ اصلا چرا باید چنین کار سخت و طاقت فرسایی را انجام دهم؟ یا ممکن است بگویید “وب سایت من که مثلا یک فروشگاه اینترنتی ست نیازی به وبلاگ و محتوانویسی ندارد.”
تولید محتوا تنها دلیل بقا و ادامه حیات یک وب‌سایت و طبعا یک کسب و کار اینترنتی محسوب میشود. این کار شگفت‌انگیز میتواند به سادگی هرچه تمام‌تر ترافیک ورودی به هر وب سایتی را افزایش داده و رتبه‌های آن وب‌سایت در کلمه‌های کلیدی مختص به خودش افزایش دهد.
Untitled-2-11

چرا باید تولید محتوا کنیم؟

اینکه کسی بنشیند و در راستای اهداف کاری یک کسب و کار محتوا نویسی کند، بسیارکار سخت و طاقت فرسایی است و نیازمند هوش و برنامه ریزی های دقیق است. اما در حقیقت به رشد آن کسب و کار و ترافیک ورودی به سایت بطور غیر قابل باوری کمک میکند.
وبلاگ‌نویسی به رشد inbound لینک‌ها و لینک‌های ایندکس شده در موتورهای جستجو به میزان ۹۷٪ کمک میکند و منجر به رشد ۴۳۴٪ صفحات ایندکس شده میشود. این آمار به این معنی ست که بلاگ نویسی از طرف گوگل و سایر متورهای جستجو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به افزایش بازدید وب سایت شما کمک میکند، حتما میدانید که افزایش بازدید به افزایش فروش محصول و افزایش ارائه خدمات و قطعا افزایش درآمد منتهی میشود.

تولید محتوا در بنیامینads

تیم تولید محتوای گروه تبلیغاتی رخ تشکیل شده از متخصصانی در زمینه های گرافیک، ویدیو مارکتینگ و افرادی که برای تولید محتوای وب سایت شما ساعتها مطالعه خواهد کرد و پس از واقف شدن در مورد موضوهایی مانند رقبا و مزایا و کسب و کار شما و… محتوایی تمیز و بدون اضافات و کاستی تحویل شما خواهند داد.
 
کسی که برای خواندن یک محتوای متنی به سراغ یک لینک یا وب سایت آمده است قطعا زمان اندکی برای دریافت اطلاعات مفید و مورد نیاز خود دارد. خواننده یک محتوای الکترونیکی به دنبال نتیجه در کمترین زمان و اتخاذ تصمیم در سریعترین زمان ممکن است. وب سایت شما باید بتواند در این لحظات سرنوشت ساز خواننده و مخاطب خود را قانع کرده و او را ترغیب به انجام یک کار کند.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا