آگهی و تبلیغاتخدمات اینستاگرامدیجیتال مارکتینگ

بازاریابی شبکه های اجتمایی

بازاریابی شبکه های اجتمایی

چرا بازاریابی شبکه های اجتماعی؟

امروزه شبکه های اجتماعی بخشی جداناپذیر از زندگی افراد هستند و تقریبا هر فردی حداقل در یکی از این شبکه های اجتماعی عضو می باشد.به همین دلیل صنعت بازاریابی نیز در این حوزه شکل جدیدی به خود گرفته و هم اکنون Social marketing یا بازاریابی شبکه های اجتماعی بخشی از فعالیت های کسب وکارها را تشکیل می دهد.
وب سایت‌های رسانه‌های اجتماعی به عنوان منبع تبلیغ دهان به دهان عمل می‌کنند. سایت‌های رسانه‌های اجتماعی و بلاگ‌ها به دنبال کنندگان اجازه می‌دهند کامنت‌های ایجاد شده توسط دیگران در رابطه با یک محصول تبلیغاتی را «دوباره پست» یا «دوباره توییت» کنند. با تکرار پیام، افرادی که با کاربر در ارتباط هستند قادر به دیدن آن پیام هستند، بنابراین این پیام به دست افراد بیشتری رسانده می‌شود. چون اطلاعات در رابطه با یک کالا پخش و این کار تکرار می‌شود، ترافیک بیشتری به سوی آن کالا یا کمپانی آورده می‌شود. از طریق سایت‌های رسانه‌های اجتماعی، کمپانی‌های قادر به تعامل و برقراری ارتباط با تعقیب‌کنندگان فردی خود هستند. این تعامل شخصی می‌تواند کم‌کم حس وفاداری را در تعقیب‌کنندگان و مشتریان بالقوه ایجاد کند. همچنین، بواسطه انتخاب فردی که باید در این سایت‌ها مورد تعقیب قرار گیرد، کالاها می‌توانند به یک مخاطب هدف بسیار محدود دست پیدا کنند.
سایت‌های رسانه‌های اجتماعی همچنین مقدار وسیعی از اطلاعات در رابطه با کالاها و خدمات می‌باشند که مشتریان ممکن است به آن‌ها علاقه داشته باشند. از طریق تکنولوژی‌های جدید آنالیز مفهومی، بازاریابان می‌توانند سیگنال‌های خرید را، نظیر محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط افراد و سوالات پست شده به صورت آنلاین، کشف کنند. درک سیگنال‌های خرید می‌تواند به تیم فروش کمک کند که مخاطبین هدف مناسب را مورد هدف قرار دهند و بازاریابان بتوانند کمپین‌های تبلیغاتی مرتبط را راه اندازی کنند. برای کمپانی‌ها برای یکپارچه سازی رسانه‌های اجتماعی در استراتژی‌های بازاریابی‌شان باید یک مدل بازاریابی ایجاد کنند. یک مدل بازاریابی شامل مراحل زیر می‌شود:
  • انتخاب رسانه‌های اجتماعی بالقوه‌ای که می‌شود از آن‌ها استفاده کرد
  • تعیین یک برنامه مالی
  • تعیین ساختار سازمانی برای مدیریت شبکه اجتماعی در بازار
  • گزینش مخاطب هدف
  • تبلیغ محصولات و خدمات
  • بررسی میزان عملکرد
مزایای انتخاب کانون تبلیغاتی بنیامینads برای مدیریت شبکه های اجتماعی:
✅ تدوین استراتژی برای حضور شما در شبکه های اجتماعی
✅ تبلیغات در شبکه های اجتماعی مرتبط با کسب و کار شما
✅ طراحی تبلیغات با گرافیک حرفه ای و موثر ویژه کسب و کار شما
✅ برگزاری مسابقه ،چالش و درگیر کردن مخاطبان با صفحات شما
✅ آنالیز و ارائه گزارشات و بررسی بازخورد تبلیغات شما
                                                                                                                                                               شما می توانید در فضایی بدون واسطه و کاملا رایگان با تکنیک های خاص بازاریابی برای محصولات یا خدمات خود مشتری پیدا کنید ، با مخاطبان خود در ارتباط باشید، برندسازی کنید و یا برای وب سایت خود بازدیدکننده جذب کنید.
همین حالا ارتباط دوطرفه با هوادارانتان را آغاز کنید…
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا