آگهی و تبلیغات

تبلیغات درگوگل

تبلیغات درگوگل

Untitled-1-6

تبلیغات در گوگل چیست؟

زمانی شما کلمه را داخل موتور جستجوی گوگل سرچ میکنید علاوه بر نتایج نمایش داده شده اصلی مواردی در بالای این نتایج ظاهر می شود که در کنار آنها کلمه AD نوشته شده است که این نتایج همان تبلیغات کلیکی گوگل می باشد .
با این نوع تبلیغات دیگر شما hire essay writer pay to do my essay پول برای تبلیغات بیهوده دیگر خرج نمی کنید و تنها بر روی قشری از مردم که مخاطب کسب و کار شما می باشند تبلیغ می کنید زیرا زمانی که کاربر قصد جستجوی کلمه کلیدی در مورد کسب و کار و سایت شما را دارد این تبلیغ نمایش داده می شود و چون سایت شما بین اولین سایت ها قرار می گیرد و افراد بیشتری مایل به بازدید از سایتهای موجود در اولین نتایج هستند، خود به خود سایت شما با سرعت چندین برابر پیشرفت کرده رتبه اش در گوگل بالا می رود.
دلیل تاثیر گذاری بیشتر تبلیغات گوگل چیست؟
با توجه به اینکه تبلیغات شما در گوگل دقیقا برای افرادی نمایش داده می شود که جویای کسب و کار شما می باشند پس قطعا وارد سایت شما خواهند شد چونکه جزو اولین سایت های نمایش داده شده می باشد.
بالا رفتن رتبه سایت هم رابطه مستقیم با تعداد بازدیدها دارد پس رتبه سایت شما به صورت چشم گیری بالا خواهد رفت.

ویژگی های تبلیغات در گوگل

✅ تبلیغات در گوگل ۱۰۰% بهینه است چرا که تنها مخاطبان کسب و کار شما مشاهده می کنند
✅ افزایش سریع رتبه سایت کسب و کار شما
✅ بالا رفتن کلاس کاری به دلیل قرار گرفتن سایت در اولین صفحه گوگل
✅عدم نیاز به هزینه های اضافی و بیهوده تبلیغات به روش های قدیمی
✅اعتماد سریع مشتریان به کسب کار شما
✅هزینه کمتر و بازدهی بیشتر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی

 

Untitled-2-5

تبلیغ در گوگل بهتر است یا سئو ؟

همان طور که میدانید در تبلیغات در گوگل شما در مدت زمان ۱۵ دقیقه با کلمات کلیدی نامحدود در رتبه اول گوگل قرار خواهید گرفت در صورتی که در بهینه سازی سایت یا سئو به این شکل نمی باشد و برای سئو کردن یک کلمه کلیدی نیاز به مدت زمان ۳ تا ۶ ماهه می باشد .
از دیگر نکات مثبت تبلیغات کلیکی گوگل این سایت که نتایج تبلیغات گوگلی در بالای سرچ اصلی گوگل یا به عبارت دیگر در بالای نتایج سئو شده گوگل قرار میگیرد که این یک مزیت بزرگ به حساب می آید که در چند روزه گذشته با آپدیتی hire essay writer pay to do my essay که گوگل انجام داده است تعداد تبلیغات در بالای پیچ گوگل به ۴ عدد رسیده است یعنی در صورتی که شما نفر اول در بخش سئو باشید باز در بالای سایت شما ۴ سایت به نمایش در خواهد آمد که با این حساب سایت شما به عنوان نفر پنجم بازدید می شود .

تیم فنی گروه تبلیغاتی رُخ این تضمین را میدهد که با اجرای ترفندهایی حتی با وجود تحریم هایی از طرف گوگل همواره تبلیغات شما از بین نروند.
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا