آگهی و تبلیغات

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری چیست؟
بهترین راه برای بخاطرسپردن برند شما
تبلیغات بنری با جایگاه ثابت به شما اجازه می دهد تا با مالکیت جایگاهی ثابت در وب سایت های برتر، به تبلیغ برند خود بپردازید. در واقع شما در ویترین پر بازدید ترین وب سایت های کشور در معرض دید مشتریانتان قرار خواهید گرفت.
این نوع تبلیغ در واقع تبلیغات بیلبوردی در فضای آنلاین است که در مکان مشخص و در بازه زمانی مشخصی در اختیار شما قرار می گیرد. تعداد نمایش پیام تبلیغاتی شما در جایگاهی مشخص، تاثیرگذاری آن را حداکثر خواهد کرد.
بنرهای متحرک تبلیغاتی از همان نخستین سالهای پیدایش سایت های اینترنتی یکی از بهترین و موثرترین راهکارهای تبلیغات اینترنتی به شمار می روند. بنرهای تبلیغاتی با طراحی بسیار جذاب خود می توانند بازدید کنندگان سایتهای پربازدید اینترنتی را مشتاق به کلیک و بازدید از وب سایت شما نمایند و همچنین سایت های پربازدید می توانند با قراردادن بنر های تبلیغاتی سایر وب سایتها سایت خود را به یک منبع
گروه تبلیغاتی به عنوان شبکه ای واسط و ناظر تبلیغات بنری آگهی دهندگان را در وب سایت های پر بازدید به نمایش در آورده و به ازای کلیک های انجام شده، پس از کنترل دقیق سلامت کلیک ها و جلوگیری از هر گونه تقلب و هدر رفتن هزینه آگهی دهنده هزینه تبلیغات را از آگهی دهنده دریافت و به حساب سایت نمایش دهنده واریز می نماید.
ویژگی های تبلیغات بنری بنیامین ads
✅ دیده شدن مستمر و هدفمند توسط کاربران ایرانی
✅ هزینه کمتر و بازدهی بیشتر نسبت به دیگر روش های تبلیغات
✅ جلب توجه کاربران به دلیل گرافیکی بودن
✅ بکارگیری تیم مجرب و کاربلد برای طراحی و نگارش بنر
✅ آنالیز رقبا و تدوین برنامه تبلیغات نسبت به وضعیت آنه

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا